Letní odchody: Lucase chce získat Bayern, Ødegaarda Real pustit nehodlá. A co Jović?

Čas 29. 03. 2021, 11:18 | Autor podvinho
Lucas Vázquez pravděpodobně opustí Real
Lucas Vázquez pravděpodobně opustí Real

S každým dalším týdnem půjde o větší a větší téma. Kdo v létě opustí Real Madrid? Mluví se totiž hned o několika hráčích v čele s kapitánem Sergiem Ramosem. V jeho případu nejsou žádné novinky, naopak ohledně jiných tří hráčů se objevily zajímavé informace.

Lucas a Bayern Mnichov?

Že Lucas Vázquez opustí po dlouhých letech Real Madrid, je již prakticky jisté. Španěl se s vedením klubu nedomluvil na nové smlouvě a svému agentovi dal jasně najevo, že chce změnit adresu. Šikovný křídelník požaduje klub, který bude hrát v příští sezoně Ligu mistrů.

Na tomto požadavku dost možná padne zájem anglického Arsenalu. Podle posledních zpráv se navíc do hry vložil úplně jiný kalibr - obhájce Ligy mistrů a německý suverén Bayern Mnichov. Deník AS informuje, že dohoda Lucase a německého velkoklubu je velmi blízko.

Ødegaardova budoucnost = Real

Přes všechno, co již bylo napsáno, má Real Madrid podle několika zdrojů ze Španělska jasný plán s Martinem Ødegaardem. O jeho prodeji neuvažuje. Naopak v čerstvém kapitánovi norské reprezentace vidí jednoznačně budoucnost a je spokojený s tím, jak rozkvetl na hostování v londýnském Arsenalu.

Technicky skvěle vybavený středopolař je sice v Anglii spokojený a užívá si důvěry trenéra Mikela Artety, na druhou stranu je podle posledních zpráv stále odhodlaný uspět v dresu Los Blancos. Současný Arsenal navíc nepatří mezi fotbalovou špičku. Otázkou je, co na to trenér Zinedine Zidane.

Odchod Jovićova konkurenta?

Luka Jović zatím na hostování ve Frankfurtu nezáří, zároveň ale určitě nelze zařadit mezi propadáky. Srb již předvedl několik kvalitních výkonů a německému klubu se aktuálně velmi daří. Útočnou jedničkou je každopádně Jovićův spoluhráč André Silva, po Lewandowskim nejlepší střelec ligy.

Právě vynikající výkony Andrého Silvy předznamenávají možný letní odchod za lepším. Pokud by se tak stalo, je pravděpodobné, že Frankfurt nebude chtít přijít rovněž o Joviće a vyvinul by velkou snahu, aby srbský forvard v jeho dresu zůstal. Na přestup si ho ale nejspíš nebude moci dovolit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!