MARCA: Real nemá o Baleův návrat zájem. Po sezoně mu bude hledat jiné angažmá

Čas 28. 03. 2021, 16:27 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
O Garteha Balea již Real nestojí
O Garteha Balea již Real nestojí

Gareth Bale zaplnil před pár dny opět titulky sportovních deníků. Velšan totiž na srazu reprezentaci řekl, že počítá s tím, že se po sezoně vrátí do Realu Madrid, jehož je stále kmenovým hráčem. Podle španělského deníku Marca má ale Bílý balet se svým hráčem dost odlišné plány.

„Do Tottenhamu jsem šel jen na sezonu, abych více hrál před EURO. Po sezoně se vrátím do Realu,“ tvrdil Gareth Bale. Jeho slova posléze lehce mírnil Velšanův agent. Přesto je úmysl fotbalisty, který má v madridském klubu platnou smlouvu do roku 2022, zřejmý. Realu se nechce vzdát.

Jenže podle deníku Marca s tímto přístupem nesouhlasí vedení Los Blancos ani trenér Zinedine Zidane. V klubu mají jasno, že o Baleovy služby již nestojí. Po sezoně tedy bude hlavním úkolem najít Velšanovi nové angažmá. Ideálně na přestup, případně na hostování.

Nebude to nicméně jednoduché. Bale sice v Tottenhamu předvedl něco ze svých schopností, vzhledem k jeho platu si ho ale málokterý klub může dovolit. Nejreálněji se tak jeví jeho další hostování s tím, že by Real musel značnou část jeho platu nadále platit. Spekuluje se o 50 %.

I to by znamenalo určité uvolnění rukou na přestupovém trhu. Madridský velkoklub by se totiž potřeboval Balea zbavit právě primárně z ekonomických důvodů. V Realu jsou navíc podle všeho přesvědčení, že hráčův návrat nedává již smysl ani sportovně. Smlouva je ale smlouva.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!