Jak je to s Alabou? Obránce Bayernu je s Realem domluvený od ledna, podpis ale zatím chybí

Čas 25. 03. 2021, 17:42 | Autor podvinho | ZdrojFabrizio Romano
David Alaba v akci za reprezentaci
David Alaba v akci za reprezentaci

Kauza, která nečekaně utichla. Obránce David Alaba měl namířeno do Realu a španělské deníky shodně informovali o tom, že se s klubem již dohodl. To potvrzují i další zdroje. Podle všeho jde ale o předběžnou domluvu a zatím není jisté, zda vyústí v podpis smlouvy. Aktuálně je ticho.

Zprávu o tom, že dalším působištěm Davida Alaby, kterému po konci sezony vyprší smlouva v Bayernu Mnichov, bude Real Madrd, přinesly začátkem roku deníky Marca i AS. Zdroje obou deníků se shodovaly v tom, že rakouský reprezentant si ze všech nabídek vybral právě tu od Bílého baletu.

Jenže brzy jsme mohli číst i zprávy, které hovořily jinak. Dokonce se v minulých týdnech objevily informace o tom, že o Alabu bude usilovat konkurenční Barcelona. Obránce Bayernu je samozřejmě lákavé zboží, jelikož bude zdarma. Zároveň ale bude požadovat tučný plat.

Známý novinář Fabrizio Romano, který má opravdu exkluzivní zdroje a jeho informace se většinou potvrzují, nyní přišel s tím, že David Alaba je skutečně s Realem Madrid domluven. Jde každopádně o předběžnou ústní dohodu, žádná smlouva podepsána není. Vše se tak může rychle změnit.

Sám Alaba nechce být k tématu jakkoliv konkrétní. „Real Madrid? Samozřejmě, že je slyšet mnoho věcí, ale nejsem člověk, který ráno vstane a čte si noviny. Uvidíme, co se v budoucnu stane,“ řekl stroze.

Další články o přestupech Realu Madrid najdete ZDE>>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!