Pavel Nedvěd: Cristiano Ronaldo je nedotknutelný. V Juventusu zůstane i pro další sezonu

Čas 25. 03. 2021, 12:45 | Autor podvinho
Cristiano Ronaldo je legendou Realu
Cristiano Ronaldo je legendou Realu

Spekulace okolo budoucnosti hvězdného Cristiana Ronalda jedou naplno, v podstatě denně se probírá jeho možný návrat do Realu Madrid. Místopředseda Juventusu Pavel Nedvěd ale v nejnovějším vyjádření tvrdí, že Portugalec v létě nikam neodejde.

Jeden z nejdůležitějších mužů v hiearchii Juventusu má o budoucnosti největší klubové hvězdy jasno. „Pro mě je Cristiano Ronaldo nedotknutelný. Má smlouvu do roku 2022 a v klubu zůstane. Co bude potom, to uvidíme,“ vyjádřil se Pavel Nedvěd.

Podobně to vidí i Ronaldův spoluhráč a bývalý fotbalista Realu Álvaro Morata. „Ve fotbale je možné všechno, ale myslím si, že Cristiano zůstane. Vše tomu nasvědčuje,“ tvrdil Španěl na srazu reprezentace.

Je jasné, že senzacím o možném Ronaldově návratu do madridského velkoklubu se ještě nějakou nevyhneme, každopádně není zdaleka jisté, zda by vedení Realu o tento přestup vůbec stálo.

Co se týče Juventusu, italský klub prožívá v této sezoně krizi a pravděpodobně po dlouhých letech neobhájí ligový titul. Navíc vypadl už v osmifinále Ligy mistrů s Portem. „Výsledky jsou horší, než jsme očekávali,“ souhlasil místopředseda Juventusu Nedvěd.

Trenér Andrea Pirlo má ale podle české legendy důvěru vedení. „Rozhodli jsme se pro projekt s Andreou a věděli jsme, že budeme mít i potíže. Nadále této cestě věříme. Pirlo bude naším trenérem i v příští sezoně,“ dodal Nedvěd.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!