Našel si už Real náhradu za Lucase? V létě by mohl přijít Jorge de Frutos z Levante

Čas 19. 03. 2021, 10:40 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Jorge de Frutos a Lucas Vázquez (koláž)
Jorge de Frutos a Lucas Vázquez (koláž)

Lucas Vázquez po konci sezony opustí Real Madrid. To není oficiální zpráva, ale vše tomu nasvědčuje. Bílý balet se tak již poohlíží po možné náhradě. A pro mnohé možná překvapivě ji podle deníku Marca našel v Levante.

Lucas Vázquez sice předvádí v této sezoně velmi dobré výkony, přesto se nedokázal domluvit s vedením Realu na nové smlouvě. Ta stávající mu končí za tři měsíce a několik dnů. Dle španělských médií již dal odchovanec klubu za úkol svému agentovi, aby mu našel jiný tým, který bude působit v Lize mistrů.

Deník Marca informuje, že Los Blancos se již s Lucasovým odchodem smířili a hledají náhradu. Volbou číslo jedna by měl být křídelník Levante Jorge de Frutos, kterého do menšího španělského klubu poslal právě Real. Výhodou je, že madridský klub si ponechal 50% podíl na hráčova práva.

Celá transakce by teda neměla být problémová. Navíc se dá očekávat, že De Frutos by se do Realu vrátil rád. Jeho cena pak bude zanedbatelná. Dle serveru Transfermarkt má hodnotu 4 miliony eur a když si připočteme podíl Realu, přestupová částka vychází opravdu na nižší jednotky milionů.

Nenechte se ovšem mýlit, Jorge de Frutos by nemusel být v Realu Madrid pouze do počtu. V Levante totiž prožívá vynikající ročník. V La Lize zasáhl do 26 zápasů a přestože byl jen 11x v základní sestavě, připsal si 3 góly a 7 asistencí.

Postupně si vybudoval velmi dobrou pozici a ukazuje své schopnosti. To dokazují také hned 4 ceny pro muže zápasu, které čtyřiadvacetiletý fotbalista získal.

Je jasné, že De Frutos nebude odpovědí na žádosti fanoušků o hvězdnou posilu, určitě ale má, co nabídnout. A poměr cena - výkon je v tomto případě velmi lákavý.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!