PSG chce za Mabppého údajně 200 milionů eur. Brzy bude jasno, tvrdí Pochettino

Čas 19. 02. 2021, 09:53 | Autor podvinho | ZdrojMarca, Le Parisien
Kylian Mbappé v dresu PSG
Kylian Mbappé v dresu PSG

Hattrickový večer na Camp Nou opět rozjel naplno spekulace ohledně budoucnosti střelce Kyliana Mbappého. Francouzské hvězdě končí po následující sezoně smlouva a zatím se nemá k jejímu prodloužení. Není tajemstvím, že Real Madrid situaci podrobně monitoruje.

Kylian Mbappé a jeho smlouva v PSG, to je jedno z hlavních témat aktuální sezony. Francouzův kontrakt končí 30. června 2022 a klub by ho chtěl za každou cenu prodloužit. Peníze nejsou problém. Přesto hvězdný útočník zatím žádnou nabídku nepřijal. Mluví se o tom, že hledá novou výzvu.

Tu by mohl najít v Realu Madrid, kterému od dětství fandí a který by o něj logicky velmi stál. Jenže PSG nebude snadný soupeř na přestupovém trhu. Podle deníku Le Parisien mají v klubu jasno. I když Mbappé smlouvu neprodlouží, bude PSG požadovat 200 milionů eur. To je samozřejmě příliš.

Přesto se zdá nepravděpodobné, že by skutečně PSG Mbappého raději podrželo a riskovalo, že o něj přijde bez kompenzace. To by bolelo i bohatý francouzský klub.

Trenér PSG Maurico Pochettino nicméně věří, že bude s Mbappém pracovat i v následujících sezonách. „PSG může dát Mbappému vše, co potřebuje, aby byl šťastný,“ tvrdí Argentinec.

„Myslím, že brzy bude vše vyjasněno,“ dodává Pochettino, který má pochopitelně pro svého svěřence pouze slova chvály. „Není pochyb o tom, že patří mezi nejlepší hráče světa i přes svůj mladý věk.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!