MARCA: Pokud Varane neprodlouží smlouvu, Real by ho mohl v létě prodat. Zájem má i PSG

Čas 09. 02. 2021, 13:50 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Raphaël Varane
Raphaël Varane

Tohle fanoušek Realu Madrid neuslyší rád. Podle španělského deníku Marca je možné, že klub v létě opustí důležitý obránce Raphaël Varane. A to za předpokladu, že se madridský klub nedokáže s Francouzem domluvit na podpisu nové smlouvy.

Stávající kontrakt totiž Raphaëlu Varanovi končí po příští sezoně, tedy 30. června 2022. Real Madrid logicky nebude chtít riskovat, že by ho pak Francouz opustil, v ideálním fotbalovém věku, bez řádné kompenzace.

Prioritou pro královský klub je jednoznačně prodloužení Varanovy smlouvy. Francouzský stoper měl ovšem už v roce 2019 údajně zvažovat odchod z Realu, přestože se nakonec rozhodl spojit svou budoucnost s madridským klubem.

Pokud by se klub nedohodl s Varanem na nové smlouvě alespoň předběžně do konce současné sezony, nabízí se skutečně možnost, že by Francouze mohl prodat. Ostatně aktuální patálie ohledně nového kontraktu pro Lucase Vázqueze a Sergia Ramose ukazují, o jak problémovou záležitost může jít.

Raphaël Varane má nyní podle serveru Transfermarkt hodnotu 70 milionů eur, lépe je na tom v Realu pouze dvojice Casemiro a Thibaut Courtois (oba 75 milionů eur). Podle deníku Marca by požadoval Real za svou oporu minimálně 50 milionů eur.

Mezi největší zájemce o Varanovy služby údajně patří PSG a Manchester United. Hlavně u francouzského klubu asi hned nejednoho fanouška napadne možné spojení s přestupem Kyliana Mbappého... Nicméně věřme, že Varane svou smlouvu prodlouží.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!