Sergio Ramos a odchod do PSG? Nepochybuji, že prodlouží v Realu, uklidňuje hráčův otec

Čas 17. 11. 2020, 18:03 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Sergio Ramos v dresu Realu
Sergio Ramos v dresu Realu

Aktuálně jde o hlavní téma většiny španělských deníků. Mohl by Sergio Ramos po sezoně opustit Real Madrid a jako volný hráč zamířit do PSG? Francouzský klub mu údajně nabízí královský plat. Takový, jaký v Madridu nejspíš nedostane. Přesto je tento transfer spíše nepravděpodobný.

O tom, že Ramosovi končí smlouva na konci aktuální sezony, se již nějakou dobu ví. To, že ještě nebyla prodloužena, začíná fanoušky Bílého baletu dost znervózňovat. Zvlášť, když se objevily spekulace o tom, že do hry o kapitána Realu vstoupilo PSG a nabízí mu plat 20 milionů eur ročně.

Přesto většina indícií nasvědčuje tomu, že Ramos v klubu svého srdce zůstane. „Ramos bude v Realu Madrid tak dlouho, jak on sám bude chtít,“ řekl během léta prezident Florentino Pérez. „Chci v Realu ukončit kariéru,“ vyznal se již několikrát sám Ramos.

Že by se situace změnila? To si nemyslí jeden z Ramosových nejbližších, jeho otec Jose Ramos. „Sergiovo prodloužení smlouvy v Realu? Jsem si absolutně jistý, že se tak stane, bezpochyby,“ vypálil na otázku novinářů z El Chiringuito, kteří hráčova otce „odchytli“ v autě.

Samozřejmě, úplný klid bude mít fanoušek Realu Madrid až ve chvíli, kdy Sergio Ramos svým podpisem stvrdí prodloužení stávajícího kontraktu. Údajně už je domluveno, že to navzdory zvykům nebude pouze o jeden rok, ale hned o dva. Ostatně kdo jiný by měl mít výjimku než kapitán a lídr týmu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!