AS: Ancelotti chce Everton dostat mezi anglickou špičku. Pokukuje po dvou hráčích Realu

Čas 03. 04. 2020, 07:37 | Autor Laša | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Anglický Everton je připraven spustit ambiciózní projekt, jehož cílem je dostat se mezi nejužší špičku v Premier League. Prvním krokem bylo angažování Carla Ancelottiho. Zkušený italský stratég již pokukuje po posilách. Mohl by při tom vytrhnout trn z paty Realu Madrid, jehož dva hráče sleduje.

Má jít o Garetha Balea a Jamese Rodrígueze. Real Madrid k nabídkám liverpoolského celku nebude hluchý, a obě bude analyzovat. Oba hráči se totiž nacházejí mimo plány Los Blancos na další léta.

Majitelé Evertonu nyní ještě vyčkají, jakým směrem se evropský klubový fotbal bude vyvíjet po skončení pandemie nemoci Covid-19.

O něco snazší by mělo být získat Jamese, kterému 30. června 2021 skončí smlouva s Realem. Kolumbijský záložník v minulosti již dvakrát úspěšně spolupracoval s Ancelottim, který si jej vyžádal do Realu, a posléze i na hostování do Bayernu Mnichov. Chtěl jej získat i před startem loňské sezóny do Neapole, Italové ale nesplnili finanční požadavky Bílého baletu.

Těžší vyjednávání bude v případě Garetha Balae, který má smlouvu s Realem ještě na další dvě sezóny. Potíž by přitom neměla být na straně Realu, který se jej chce zbavit. Velšský útočník však jako by si nic nedělal z toho, že je málo vytížený. Navzdory tomu totiž vytrvale odmítá španělské hlavní město, kde mu vyhovuje místní styl života, opustit, o čemž pravidelně informuje i jeho agent.

Zástupci Evertonu mu však jsou ochotni nabídnout dlouhodobou smlouvu, kterou by se co nejvíce přiblížili k té, kterou má Bale ve Španělsku. To by mohlo Balea přemluvit k jednání.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!