Jamesův letní odchod z Realu? Wolves kontaktoval hráčova agenta a chystá rekordní částku

Čas 12. 03. 2020, 11:50 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
James Rodríguez
James Rodríguez

James Rodríguez a Real Madrid? Ne, toto spojení už asi nikdy fungovat nebude. To dokazuje aktuální sezona, ve které dostává Kolumbijec po návratu z Bayernu minimum příležitostí. Letní odchod je tak velmi pravděpodobný a o hráčovy služby se přihlásil překvapivý zájemce.

James Rodríguez se v létě 2019 vrátil do Realu Madrid poté, co Bayern Mnichov neuplatnil na záložníka opci. Do posledních hodin přestupového termínu se spekulovalo o hráčově odchodu do Neapole, který ale nakonec padl a James zůstal. Ze začátku dokonce dostal pár šancí.

Poté ovšem přišlo zranění a od té doby James v Realu pouze paběrkuje. Celkem odehrál v této sezoně v bílém dresu pouhých 341 minut v La Lize a 81 v Lize mistrů. K tomu zasáhl do dvou utkání Copa del Rey. Jeho bilance z těchto zápasů je 1 gól a 1 asistence.

Přestože má James v Realu smlouvu do roku 2021, je velmi pravděpodobné, že v létě tým z hlavního města Španělska opustí. Nejžhavějším zájemcem je podle deníku Marca v tuto chvíli anglický Wolves, aktuálně šestý tým Premier League, který neskrývá velké ambice.

Podle španělského deníku už dokonce klub kontaktoval hráčova agenta Jorge Mendese. Ostatně, právě tento podle všech možných žebříčků nejvlivnější světový agent je s Wolvesem a jeho majitelem jedna ruka. Mnoho z hráčů klubu v čele s hlavním trenérem patří do Mendesovy stáje. Tak jako James.

A Wolves je údajně připraven rozbít prasátko. Za Jamese by podle Marcy mohl zaplatit až závratných 70-80 milionů eur. To se zdá každopádně za hráče, který v tomto roce prakticky nehraje a poté bude mít smlouvu pouze na rok, přehnané. Reálněji vypadá částka kolem 50 milionů eur.

I to by byl pro anglický klub přestupový rekord. V současnosti je totiž rekordním nákupem Wolvesu útočník Raul Jimenez, který klub přišel na 38 milionů eur. Překoná ho v tomto směru v léte James?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!