Achraf Hakimi: V Německu mi dávají dostatek příležitostí, ale uvidíme v létě. Chci pravidelně hrát

Čas 19. 02. 2020, 21:33 | Autor Laša | Zdrojas.com
Achraf
Achraf

Marocký obránce je jednou z vycházejících hvězd světové kopané. Hráč již druhou sezónou hostuje v Dortmundu z Realu Madrid, který by si jej v létě rád stáhl zpět. Achraf však má jeden požadavek – chce pravidelně hrát.

Achraf se vyhnul přímé odpovědi, zda chce zůstat v Dortmundu, či zda touží po návratu do Madridu. Vyslal však do Španělska jasný signál, že mu pozice náhradníka stačit nebude. Ovšem Real má na Achrafově místo Daniho Carvajala.

Konec v Dortmundu. „To lidé říkají, stejně tak smlouva mezi Realem a Dortmundem i kontrakt, který jsem podepsal. Ale v červnu se může stát cokoliv. Všechny možnosti jsou otevřené. Uvidíme, co nám léto přinese.

Cíl pro přestupové období. „V hlavě mám pouze jedinou myšlenku – chci pravidelně hrát! Chci pokračovat ve svém růstu. Tady v Německu mi dávají dostatek příležitostí.

Náhradníkem v Realu?Odpověď na tohle musíte znát sami.

Dále Achraf hovořil o utkání mezi BVB a PSG:

Čtvrtfinále. „Měli jsme na to, abychom vstřelili ještě třetí branku. Oni využili to minimum, co měli. Odveta je zcela otevřená. Dobře jsme se na utkání připravili, dařilo se nám plnit to, co jsme chtěli. Hodně nám pomohl Haaland. Doufáme, že zůstane na této vlně. Je hodně mladý, ale ví, co musí hrát. Má vše před sebou, ale jednou bude jedním z nejlepších.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!