Záložní plán pokud letos nevyjde Mbappé? Real Madrid je připraven získat Lautara Martíneze

Čas 13. 02. 2020, 20:52 | Autor Laša | Zdrojas.com
Lautaro Martínez
Lautaro Martínez

Kolem argentinského hráče, který je překvapením letošní sezóny, začíná kroužit hned několik evropských velkoklubů. Pro Inter Milán bude velice obtížné jej udržet, navzdory vysoké výstupní klauzuli, která je stanovena na 111 milionů eur. O hráče má zájem i Real Madrid.

S informací přišel novinář Esteban Edul ze stanice TyC Sports. Podle něj je Real Madrid připraven během prvních 14 dnů v červenci aktivovat výstupní klauzuli 111 milionů eur. V Madridu jsou toho názoru, že jde o poměrně příznivou cenu za 22 letého hráče, který je kometou letošní sezóny. V 28 utkáních vstřelil 16 branek. 

Protože lidem kolem Florentina Péreze je jasné, že Real Madrid nebude jediným zájemcem o služby argentinského útočníka, jsou mu připraveni nabídnout roční mzdu ve výši 14 milionů eur. Vše každopádně směřuje k tomu, že Lautaro Martínez se stane historicky nejdražším přestupem argentinského hráče v historii.

Zájem Realu Madrid však není nikterak překvapivý. Samotný hráč již dříve přiznal, že se jej Florentino Pérez v roce 2018 pokusil získat.

Případný přestup Lautara Martíneze by v žádném případě neznamenal, že by se Real vzdal svého snu o Mbappém. V kancelářích na Santiago Bernabéu však tuší, že jej katarští majitelé PSG v žádném případě během nadcházejícího přestupového období neuvolní. Na Mbappého bude muset Madrid počkat až do roku 2021.

Hlavním soupeřem Realu o Lautara bude FC Barcelona. Pro katalánský klub je argentinský útočník ideální náhradou za stárnoucího Luise Suáreze. Obdobný problém však bude řešit i Real Madrid, protože ani Karim Benzema již není nejmladší.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!