Real Madrid sleduje Martinelliho z Arsenalu. Kanonýři proto útočníkovi vylepšují smlouvu

Čas 23. 01. 2020, 08:35 | Autor Laša | Zdrojas.com
Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli

Zdá se, že Real Madrid stále nemá v týmu dostatek mladých brazilských útočníků. Brzy by se k nim mohl přidal Gabriel Martinelli, který letos hraje v Arsenalu Londýn, kde podává skvělé výkony. Kanonýři se zájmu Los Blancos obávají, proto si talentovaného hráče chtějí zabezpečit zlepšenými podmínkami smlouvy.

Teprve osmnáctiletý Gabriel Martinelli je dalším z talentů brazilského fotbalu. Svými výkony zaujal nejen v Premier League. Doposud za Arsenal nastoupil do 21 zápasů, v nichž vstřelil 10 branek napříč všemi soutěžemi. 

Podle anglických médií se dostal do zorného pole Realu Madrid, který začal situaci kolem hráče bedlivě sledovat. Jedním z kroků Arsenalu, kterým chce Martinelliho odradit od případného vyjednávání s Realem, je ztrojnásobení platu hráče. Daily Mail uvádí, že si hráč doposud přišel na 11 000 eur týdně, nově by si však mohl přijít až na 35 000 eur týdně. 

Anglický tisk rovněž uvedl, že Los Blancos jsou ochotni Arsenalu za hráče nabídnout 60 milionů eur. Martinelli je hráč, který tvrdí, že jeho vzorem je Cristiano Ronaldo. Na tom není nic zvláštního, tvrdí to vícero mladých hráčů. Martinelli k tomu však má blízko, o čemž svědčí jeho čísla v sezóně. Jürgen Klopp se na jeho adresu vyjádřil, že jde o největší talent na této planetě. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!