Dani Ceballos není spokojen se svým vytížením v Arsenalu. Chtěl by do konce ledna změnit dres

Čas 23. 01. 2020, 08:11 | Autor Laša | Zdrojas.com
Dani Ceballos
Dani Ceballos

Španělský záložník Dani Ceballos, který před sezónou odešel na roční hostování do londýnského Arsenalu, nehrál od 6. listopadu soutěžní zápas. Proto požádal Real Madrid, aby pro něj do konce sezóny našel klub, v němž by nastupoval pravidelně.

Ceballosovo londýnské hostování je vskutku nevydařené. Naposledy hrál 6. listopadu v utkání Evropské ligy proti Vitorii Guimaraes. Od té doby ani minuta. Je sice pravdou, že do konce roku laboroval se svalovým zraněním, od Nového roku však již byl trenérovi Artetovi k dispozici, do žádného ze zápasů však ještě nenaskočil. Trenér jej nenasadil ani do pohárového utkání proti Leedsu.

Proto již údajně měl Ceballos Artetovi oznámit, že by si přál své hostování v Arsenalu ukončit. Londýnský klub nyní společně s Realem řeší, jak celou situaci vyřešit.

Dani Ceballos je dalším z nepovedených hostování Realu Madrid během podzimní části sezóny. Na hostováních se nedařilo Vallejovi, Luninovi ani de Frutosovi. Všichni během ledna zamířili na hostování do nových klubů.

V Arsenalu měl Ceballos hostovat do konce sezóny. Zpočátku dostával hodně příležitostí, pak ale začala jeho minutáž klesat. Dani Ceballos by se rád dostal do španělské nominace na nadcházející Euro. Proto by rád odešel do klubu, kde by nastupoval pravidelně. Podle deníku AS má Real Madrid na něj několik zájemců.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!