SPEKULACE: Real Madrid se zařadil mezi zájemce o Lautara Martíneze

Čas 09. 01. 2020, 16:22 | Autor Laša | Zdrojsport-english.com
Lautaro Martínez
Lautaro Martínez

Real Madrid je připraven nabídnout i vyšší finanční sumu, aby ještě v tomto přestupovém období získal služby argentinského útočníka Lautara Martíneze. S informací přišel katalánský deník Sport.

Mladý útočník na sebe během podzimní části sezony upoutal pozornost hned několika předních evropských klubů. Mezi největší zájemce se zařadila Barcelona, která hledá náhradu za stárnoucího Luise Suáreze.

Informace o zájmu Realu Madrid zveřejnilo nezávisle na sobě několik italských zdrojů, ve Španělsku ji však převzal Sport. Britský deník The Sun doplňuje, že angažování Lautara má být reakcí na ne příliš povedené působení Luky Joviće, který toho příliš mnoho v Madridu od letního přestupu neukázal. Podle deníku Daily Mail by se Real chtěl pokusit získat Martíneze již v lednu.

Inter Milán o svého střelce nechce přijít. Případným zájemcům vzkázal, že není na prodej. Hráč má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 111 milionů eur, což je na dnešní poměry „nízká“ částka za mladého hráče, který již v některé z předních evropských lig prokázal své schopnosti.

V současné době rovněž Martínez a jeho agenti jednají s Interem o vylepšení stávajícího kontraktu. Je tedy možné, že tyto zprávy o zájmu Realu a Barcelony mají jen šponovat hráčovu cenu při vyjednáváních s milánským klubem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!