Další mladý Brazilec v kádru? Real zaujal sedmnáctiletý záložník Flamenga

Čas 03. 01. 2020, 16:40 | Autor S3F1K | Zdrojas.com, marca.com
Jesus Reinier
Jesus Reinier

Real Madrid údajně zvažuje, že z Flamenga vykoupí záložníka Jesuse Reiniera. Ten oslaví osmnácté narozeniny 19.ledna a bude tak moci přestoupit do Evropy. Hráč by měl nastupovat půl roku v madridské Castille pod vedením Raúla.

Real Reiniera sleduje již od roku 2016, nejedná se tak o žádný novoroční vtípek z kanceláří Santiago Bernabéua. S hráčem byl nedávno spojován i druhý madridský celek, Atlético. Jenže to ještě byla výše výstupní klauzule 65 milionů eur, ta je však již poloviční, poté, co Jesus prodloužil smlouvu s Flamengem.

Kromě těchto dvou celků se o hráče samozřejmě zajímá většina Evropy, v čele s Barcelonou nebo Manchesterem City.

A kde by chtěl Reinier v Evropě hrát? „Líbí se mi Španělsko jako takové, tak i samotná liga. Je velice vyrovnaná a Brazilcům se vždy ve Španělsko vedlo dobře,“ říká sám aktér.

Přestupu by mohl pomoci i Vinícius Jr., který Flamengo opustil v roce 2018. „Je to skvělý hráč, rád bych si s ním zahrál,“ tvrdí opět sedmnáctiletý talent.

Jestli se hráč bude stěhovat do Španělska nebo ne, se dozvíme zřejmě až v únoru, Jesus momentálně reprezentuje národní tým do 23 let, který se připravuje na Olympijský turnaj v Kolumbii.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!