Erling Håland do Realu? Bílý balet má na radaru další norský supertalent

Čas 11. 10. 2019, 20:28 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Erling Håland
Erling Håland

V aktuální sezoně je absolutně k neudržení. A ukázal to už i v nejprestižnější klubové soutěži. Norský útočník Salzburgu Erling Håland se tak dostal na seznam mnoha velkoklubů včetně Realu Madrid.

Teprve devatenáctiletý Erling Håland v této sezoně absolutně střelecky explodoval. Za Salzburg nasázel v rakouské nejvyšší soutěži v 8 zápasech parádních 11 branek. Ještě lépe se ukázal v Lize mistrů, kde za dva starty nasbíral už 4 góly. Na půdě Liverpoolu přišel navíc jako střídající hráč, přesto skóroval.

Není divu, že takový střelecký potenciál nenechá nikoho chladným. Zvlášť, když se Håland prosadil nejen v rakouské lize, ale také v mnohem náročnější Lize mistrů. Podle odborného serveru Transfermarkt má momentálně hodnotu 12 milionů eur, Salzburg ho ale určitě bude chtít pořádně zpeněžit.

Podle madridského deníku AS má Real Madrid Hålanda na svém radaru a pozorně ho sleduje. Přijde po Martinu Odegaardovi další norský supertalent do španělské metropole? Snadné to nebude. Hålanda totiž na svém seznamu potenciálních posil mají totiž údajně také Juventus, Bayern Mnichov či Manchester United.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!