Real se nevzdává Van de Beeka z Ajaxu. Je první volbou, pokud nevyjde Pogba

Čas 02. 08. 2019, 11:11 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Donny Van de Beek
Donny Van de Beek

Byl jednou z tváří úchvatné sezony Ajaxu Amsterdam. Šikovný střední záložník Donny Van de Beek je proto během léta spojován s přestupem do většího klubu. Tím by mohl být Real Madrid.

Real Madrid zatím během léta přivedl pět nových hráčů. Ani jeden z nich ale nepřišel na pozici středního záložníka, kterou ovšem Bílý balet potřebuje oživit. Navíc pustil Marcose Llorenteho a Daniho Ceballose.

Je evidentní, že hlavním cílem Realu v čele s trenérem Zidanem je hvězda Manchesteru United Paul Pogba. Jenže jeho případný příchod je velmi náročný. Anglický klub o Francouze nehodlá přijít a když, tak za částku dosahující astronomických 200 milionů liber. To je pro Los Blancos příliš.

Přestupové období v Anglii navíc končí před prvním soutěžním zápasem, tedy ve čtvrtek 8. srpna. Odchody jsou samozřejmě nadále povolené, ale pokud do té doby nepřivedou United hráče, který by se dal považovat za Pogbovu náhradu, těžko svého klíčového muže pustí.

A protože se zdá, že zájem o Christiana Eriksena z Tottenhamu opadl, přichází na scénu Donny Van de Beek. Dvaadvacetiletý záložník Ajaxu je velmi zajímavým hráčem, protože v sobě skloubí hned několik ofenzivních dovedností a není mu cizí ani defenziva.

Další výhodou je samozřejmě cena a vůbec Van de Beekova „dostupnost“, jelikož Ajax se netají tím, že své hvězdné hráče nedrží v klubu proti jejich vůli a dobrým nabídkám naslouchá. Nizozemcova cena by měla být 50-60 milionů eur.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!