Ferland Mendy je blízko Realu Madrid. Obránce brzy podstoupí zdravotní prohlídku

Čas 04. 06. 2019, 11:50 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Ferland Mendy
Ferland Mendy

Real Madrid je blízko získání posily a výjimečně nemáme na mysli Edena Hazarda. Tým Bílého baletu by totiž měl v příštích dnech posílit levý obránce Lyonu a francouzský reprezentant Ferland Mendy.

Ferland Mendy má za sebou velmi dobrou sezonu. Třiadvacetiletý fotbalista opanoval levou stranu obrany Olympique Lyon a v případě potřeby byl schopný zaskočit také na levé záloze. To ho nejlépe charakterizuje, jde totiž o ofenzivního levého beka, jenž mají v Realu pochopitelně rádi.

Díky svým výkonům se Mendy dostal až do francouzského národního týmu a hlavně do hledáčku Realu Madrid. Jeho příchod si přeje přímo trenér Zinedine Zidane a vše nasvědčuje tomu, že mu nic zásadního nebrání. Sportovní ředitel Lyonu Juninho Pernambucano dal přestupu zelenou.

Zidanův krajan by měl nyní projít lékařskou prohlídkou v Paříži a poté přestup stvrdit.

Co se týče přestupové částky, zatím se o konkrétní ceně nespekuluje. Podle odborného serveru Transfermarkt má ovšem Ferland Mendy momentálně hodnotu 30 milionů eur.

Mendyho příchod každopádně znamená podle všeho odchod Reguilóna, jednoho z pozitivních překvapení právě uplynulé sezony. Zidane mu ovšem podle všeho důvěru nedá. Levá obrana pro příští sezonu by tedy byla ve složení MM neboli Marcelo - Mendy.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!