MARCA: Real plánoval nabídku za Joãa Félixe! Ten je v hledáčku všech top týmů světa

Čas 02. 06. 2019, 10:01 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Joao Felix
Joao Felix

Devatenáctiletý supertalent světového fotbalu září v lisabonské Benfice. Letošní sezóna pro něj byla naprosto dokonalá a proto není divu, že o hráče se přetahují všechny přední týmy všech evropských lig.

Barcelona, Atlético Madrid, Manchester City, Manchester United, Chelsea, Juventus, Real Madrid.. všechny tyto týmy přiznaly nebo přiznávají zájem o mladého šikulu.

Félix má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 120 milionů eur, představitelé Benficy jsou si ale moc dobře vědomi, jaký poklad mají a tak se snažili zvýšit klauzuli na 200 milionů, ovšem neúspěšně.

Real Madrid, podle španělského deníku Marca, plánoval poslat do Benficy nabídku 80 milionů eur, zároveň by ale hráče v Lisabonu ponechal další sezónu na hostování, aby i nadále fotbalově rostl.

Z celé akce ale nakonec sešlo, zřejmě kvůli příchodu Edena Hazarda, který je na spadnutí a dělí nás od něj jen dny, což nepřímo potvrdil i Ramos nebo Pérez. Dalším důvodem má být Jović, o čemž jsme také již informovali.

I právě přes plánovaný příchod těchto dvou ofenzivních hráčů by se mladý Portugalec těžko prosazoval do základní sestavy, tak z celé operace sešlo. Félix má v Benfice smlouvu do roku 2023, je ale velice pravděpodobné, že v dnešní době za něj nebude nějaký tým váhat utratit 120 milionů, nejvíce se momentálně skloňuje Manchester City a Juventus, kde si ho prý přeje bývalý hráč Realu Cristiano Ronaldo.

João Félix nejraději nastupuje na hrotu anebo pravém křídle, letos si ve 40 zápasech připsal 20 branek a 11 asistencí!

Stal se zároveň nejmladším hráčem, který v evropské lize vstřelil hattrick a obdržel už i pozvánku do seniorské portugalské reprezentace. 

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!