Zidane chce do „nového“ Realu Pogbu. Hlavním problémem může být plat

Čas 03. 05. 2019, 15:15 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Paul Pogba
Paul Pogba

Podle informací deníku Marca je zájem Realu Madrid o Paula Pogbu vážný. Záložníka Manchesteru United si totiž do týmu přeje sám francouzský trenér a hráčův krajan Zinedine Zidane. Snadné to ale nebude, na obzoru jsou totiž dva zásadní zádrhely.

Trenér Zidane se již mnohokrát vyjádřil k Pogbovi a jeho schopnostem s velkým respektem. Francouzský fotbalista mu zase úctu neváhal vrátit. Tohle spojení by mohlo dávat logiku.

Real hledá posilu do mdlé záložní řady a potřebuje hráče, který je schopen góly nejen připravovat, ale také střílet. Časy, kdy se o to postaral Cristiano Ronaldo, jsou pryč. Pogba zase není plně spokojený v Manchesteru United a je dost možné, že by si v příští sezoně s klubem nezahrál Ligu mistrů.

Jenže jsou tady také dva dost důležité zádrhely. Tím prvním je logicky cena. United si hráče cení minimálně na 150 milionů eur, raději by však dostali částku dosahující až ke 200 milionů eur. Samozřejmě jde zatím pouze o spekulace. Bílý balet bude mít každopádně prostředků na přestup dostatek.

Ovšem i kdyby první překážku Real překonal, vyvstane ještě jedna. Pogbův plat. Francouz totiž pobírá 18 milionů eur ročně a to mu Real Madrid nabídnout nehodlá. Podle informací ze španělského tisku by tak musel jít Pogba se svým platem dolů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!