AS: Real Madrid se slovně dohodl s Eriksenem! Nyní zbývá domluvit se na ceně s vedením Kohoutů

Čas 01. 05. 2019, 12:03 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Christian Eriksen
Christian Eriksen

Dánský záložník, kterému končí příští rok v červnu smlouva, je dalším z řady hráčů, kteří jsou spojováni s přestupem do Realu Madrid. Dnešní vydání deníku AS informuje, že vedení Realu se předběžně dohodlo s hráčem na podmínkách smlouvy.

Že se Real o Dána zajímá, není nic nového. První námluvy měly probíhat loni v létě, ale Daniel Levy (představitel Tottenhamu) nechtěl o přestupu ani slyšet a proto na Eriksena nalepil cenovku 250 milionů eur.

Letos je ale situace jiná, Eriksen se nemá k prodloužení smlouvy a tak logicky sílí spekulace o jeho přestupu. Na trasu Tottenham - Real se tak může po Modrićovi a Baleovi vydat další hráč. A právě o prvního jmenovaného mají Kohouti zájem. Modrić by mohl snížit přestupovou částku za dánského záložníka, vedení Realu ale o takovou dohodu zájem nemá, Modriće si madridští plánují ponechat v kádru.

Eriksen v Londýně aktuálně pobírá 4 miliony eur ročně, v Madridu by měl dostávat vyšší plat. Dánovi je aktuálně 27, čili je ve svém nejlepším fotbalovém věku, udělat velký krok v kariéře. Jeho tržní cena dle webu transfermarkt.com je 85 milionů eur, přestupová částka by měla být ale ještě nižší.

Eriksen letos nastoupil celkem k 47 zápasům, ve kterých si připsal 9 branek a 17 asistencí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!