The Sun: João Félix v hledáčku řady gigantů. Největší šance mají Real a Juventus

Čas 03. 04. 2019, 18:02 | Autor Laša | Zdrojas.com
Real jde po
Real jde po "novém CR7"

Ani letošní katastrofální sezóna, v níž Real Madrid doplatil na přestupovou politiku, zaměřenou v posledních třech letech téměř výhradně na mladé talenty, nepřiměla klub k tomu, aby myšlenku nákupu budoucích hvězd v jejich raném věku zcela zavrhl. Dalším nevybroušeným diamantem, kterého předáci Realu sledují, je João Félix.

V domovském Portugalsku o něm píší jako o novém Cristianovi Ronaldovi. V devatenácti letech je pevným článkem sestavy. Benfica Lisabon si je jeho talentu moc dobře vědoma. Proto s ní Joao Félix v listopadu prodloužil smlouvu, v níž je obsažena obří výstupní doložka. Případný zájemce by musel do Lisabonu poslat 120 milionů eur.

Joao Felix je bedlivě sledován všemi giganty napříč Evropou: Barcelona, PSG, v poslední době oba týmy z Manchesteru. Podle deníku The Sun mají ale největší šanci na jeho zisk Juventus Turín a Real Madrid.

Získat Joaa ale nebude vůbec jednoduché. Benfica se svého klenotu vzdát nechce. Deník Sun dokonce píše, že plánuje výstupní doložku ještě více navýšit, a to až na 130 milionů liber, tedy 152 milionů eur.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!