Další mladý Brazilec v týmu? Real sleduje Reiniera Jesúse

Čas 28. 03. 2019, 10:51 | Autor Laša | Zdrojas.com
Reinier
Reinier

Již v minulém týdnu upozornila řada médií na zájem Los Blancos o služby sedmnáctiletého Reiniera Jesúse Carvalha, který by se mohl stát vedle Viníciuse a Rodryga třetím mladým Brazilcem v týmu Realu Madrid. Podle italských médií je největším konkurentem Bílého baletu milánské AC.

Další vycházející hvězda brazilského fotbalu působí ve Flamengu. Zájem Realu Madrid není tajemstvím. Vedení klubu již bylo upozorněno, že pokud jej bude chtít získat, je jeho výstupní doložka ve výši 70 milionů eur.

Sedmnáctiletý Reinier přitom doposud ještě ani nehrál za první tým Flamenga. Navzdory mladému věku již ale nastupuje v týmu U-20. Je zároveň kapitánem brazilské sedmnáctky. V sedmi zápasech vstřelil 4 branky.

Kromě Realu kolem něj krouží i Manchester City, Juventus a AS Řím. Tím hlavním konkurentem Bílého baletu však má být AC Milán. Oba kluby mají s Flamengem velmi dobré vztahy, a dle italských médií by Reinier měl v budoucnu nastupovat právě za jeden z těchto dvou týmů.

Z Flamenga Real Madrid přivedl Viníciuse. Do Milána zase mířil z Brazílie Lucas Paquetá. Reinier má ve Flamengu smlouvu do roku 2021.

Netají se tím, že jeho velkým idolem je Zinedine Zidane. V uplynulém týdnu navštívil Madrid a nechal se vyfotit i na Santiago Bernabéu, které je dle jeho slov „jedním z největších chrámů ve světě fotbalu.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!