Španělská média reagují na France Football. Mbappé není cílem Realu

Čas 27. 03. 2019, 08:40 | Autor Laša | Zdrojmanagingmadrid.com
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

V pondělí informoval France Football o tom, že v přestupovém období je Zidanovou prioritou č. 1 Kylian Mbappé. Podle španělských médií se ale tato zpráva nezakládá na pravdě.

Marca, La Sexta a Cadena COPE, přičemž všechny mají velmi blízko k Realu, ještě během pondělí a úterý přinesly zprávy o tom, že Real Madrid odmítl spekulace o případném přestupu Mbappého na Santiago Bernabéu.

Neučiníme žádnou nabídku za Mbappého,“ uvedla Marca v úterý na titulní stránce. Namísto toho se prý Real Madrid chce zaměřit na Edena Hazarda a Sadia Maného.

Real Madrid popřel nabídku 280 milionů eur za Kyliana Mbappého,“ informovalo rádio COPE. Na svém twitteru znegoval zvěsti o údajném transferu i José Luis Sánchez z televize La Sexta.

Novináři blízcí klubu se shodují v tom, že Real Madrid rozhodně nechce utratit takovou sumu za jednoho hráče, protože přestavba kádrů nebude jen o jednom jménu.

Proto se Real chce v létě zaměřit na vícero hráčů. Mbappé by přesto výhledově měl být cílem Los Blancos. Klub chce ale počkat na to, až mu vyprší smlouva s PSG, a také na to, zda skutečně naplní svůj potenciál.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!