AS: Gareth Bale je na prodej. Zidane s ním pro novou sezónu nepočítá

Čas 27. 03. 2019, 08:16 | Autor Laša | Zdrojas.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Letošní sezóna je pro něj zřejmě poslední v Madridu. Bez ohledu na to, jaké výkony bude Gareth Bale předvádět po zbytek ročníku. Zdroje deníku AS tvrdí, že nezapadá do koncepce Zinedina Zidana. Florentino Pérez se prodeji hráče, který je stále tím nejdražším, kterého kdy Real Madrid přivedl, nebrání. Naopak. Z přestupové sumy chce pokrýt část transferu nového Galactica.

Hráč prozatím nebyl o plánech Realu přímo informován. Baleův agent Jonathan Barnett se nedávno v rozhovoru pro The Sun nechal slyšet, že Garethova cena na přestupovém trhu je 175 milionů eur. Od případného nového zájemce by pak Bale požadoval 19 milionů eur ročně.

Zinedine Zidane nechce při skládání týmu na novou sezónu vynechat jediný detail. U Balea je potíž, kromě častých zranění, také jeho plachá a introvertní povaha, na kterou nedávno poukázali i jeho spoluhráči z kabiny Marcelo a Thibaut Courtois.

Samotný Bale je přitom dle svých slov v Madridu spokojený a být na něm, tak se z klubu nikam nestěhuje. I proto před dvěma roky odmítl přestoupit do Manchesteru United.

Do týmu Rudých ďáblů by přitom mohl přestoupit právě letos. Anglický celek se na Balea údajně ptá každé přestupové období a i letos o něj má zájem. Jak uvádí deník AS, mohlo by dojít k zajímavé výměně, kdy naopak Zinedine Zidane touží získat Paula Pogbu.

Dalším vážným zájemcem o služby velšského útočníka je německý Bayern Mnichov.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!