Zidane si určil letní přestupovou prioritu! Ukázal na Sadia Maného z Liverpoolu

Čas 26. 03. 2019, 14:13 | Autor S3F1K | Zdrojmanagingmadrid.com
Sadio Mané
Sadio Mané

Loni v létě mělo údajně dojít k domluvě se samotným hráčem, ovšem odchod Zinedina Zidana z trenérské lavičky vše zastavil. Nyní se má celá operace opakovat.

France Football přináší, že Real se o Maného letos v létě opět pokusí. Stejný deník totiž dodává, že PSG svojí největší hvězdu (Mbappého) prostě neprodá a v Madridu tak již mají vymyšlený plán B.

Zinedine Zidane je velkým fanouškem bývalého hráče Salzburgu či Southamptonu, ovšem ani tato operace by nebyla pro Real levnou záležitostí. Hovoří se o částce okolo 100 milionů eur. Liverpool ale prodávat nemusí, Mané nemá žádnou klauzuli ve smlouvě, která mu vyprší až v červnu roku 2023.

Navíc Sadio Mané je spolu se Salahem a Firminem základním stavebním kamenem týmu Jürgena Kloppa. Nicméně, v Madridu se čeká rušné přestupové léto a s Realem tak bude jistě spojován další hráč. Kromě Maného samozřejmě půjde i o Edena Hazarda, nebo Paula Pogbu, který se Realu skoro sám nabídl.

U Hazarda zřejmě rozhodne 11. duben, kdy se Chelsea dozví, zda bude potrestána zákazem přestupů na dvě následující období, či nikoliv. Pokud ano, je klub připraven stáhnout si z hostování všechny své hráče. Ovšem Hazarda by zřejmě nikdo z nich plnohodnotně nenahradil.

Čeká nás velice zajímavé léto.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!