Zidane má jasno. "Operace Mbappé" zahájena, píše France Football

Čas 25. 03. 2019, 15:49 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

Zinedine Zidane si již vybral své letní Galáctico. Podle francouzského listu France football jím bude Kylian Mbappé. Právě tohoto hráče si trenér Los Blancos zvolil jako hlavní cíl, který se Real Madrid pokusí v létě získat.

Podle francouzských médií, kromě France Football například i L´Equipe, je Mbappé číslem 1 na Zidanově seznamu posil. „Operace Mbappé“ se tak rozbíhá naplno.

France Football již přichází i s první konkrétní částkou, kterou měl Real Madrid směrem k PSG vyslat. Mbappé by se v létě mohl stát nejdražším hráčem v historii. Vedení Bílého baletu je za něj ochotno vysázet na stůl až 280 milionů eur.

Výše zmíněné deníky ale dodávají, že jednání PSG a Realu budou velmi tvrdá. Katarští majitelé francouzského klubu nechtějí o přestupu svého nejcennějšího zboží ani slyšet. Je tak jasné, že následující týdny budeme svědky zdánlivě nekonečné ságy na téma „Mbappé“.

Ačkoliv Kylian Mbappé před dvěma roky upřednostnil PSG před Realem, nyní by měl být i on sám přestupu nakloněn. Projekt v Paříži se nevyvíjí dle představ majitelů ani hráčů, s výjimkou domácích trofejí se Pařížané marně snaží prorazit na evropské scéně.

Změnu v Mbappého úvahách učinil i návrat Zinedina Zidana na lavičku Los Blancos.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (87 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!