Marcelo chce do Juventusu za Ronaldem. Dohodl se s italským klubem na přestupu?

Čas 08. 03. 2019, 09:47 | Autor thjuks | Zdrojas.com, sport.es
Marcelo si s Ronaldem hodně rozumí
Marcelo si s Ronaldem hodně rozumí

Brazilský obránce Marcelo již údajně souhlasil s tím, že v létě přestoupí do Juventusu. V italském týmu by se měl stát s jedním z nejlépe placených hráčů.

Zdá se, že spojení Marcelo a Real Madrid po 12 letech přeruší. Třicetiletý levý obránce ztratil svoji dříve neotřesitelnou pozici, když ho ze základní sestavy vytlačil o osm let mladší Sergio Reguilón.

La Stampa, jedny z nejstarších novin v Itálii, informuje, že Marcelo se dohodl s Juventusem na podmínkách přestupu. Brazilec by měl v létě podepsat čtyřletou smlouvu s platem 12 milionů eur ročně, což je zhruba dvojnásobek jeho současné mzdy v Realu.

O postoji Realu Madrid se v periodiku nedočtete, ale obecně se má za to, že Bílý balet se přestupu bránit nebude. Podle specializovaného webu Transfermarkt.de je Marcelova současná hodnota 35 milionů eur.

Marcelo prožívá nejtěžší etapu kariéry. Realu Madrid se nedaří a on se natrvalo usídlil na lavičce, což potvrdila série klíčových zápasů proti Barceloně a Ajaxu, do kterých obránce vůbec nezasáhl.

Brazilec nyní hledá nové výzvy a jeho velkou motivací je po roce opět hrát s Cristianem Ronaldem v jednom týmu

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!