SPEKULACE: Real Madrid jedná s Jorge Mendesem, agentem Josého Mourinha

Čas 07. 03. 2019, 16:30 | Autor Laša | Zdrojas.com
José Mourinho
José Mourinho

Podle informací deníku As zahájil Real Madrid jednání s portugalským agentem Jorge Mendesem, který mj. zastupuje trenéra Josého Mourinha. Vedení klubu pracuje s možností, že by Santiago Solari nemusel být na lavičce ani při víkendovém utkání proti Valladolidu. Situace argentinského trenéra je neudržitelná.

Real Madrid dělá vše pro to, aby nového trenéra angažoval co nejdříve. Vedení klubu nechce čekat ani na konec této sezóny. Zástupci Realu proto jsou již od středečního večera v kontaktu s agentem Jorge Mendesem. Obě strany jednají o angažmá portugalského kouče Mourinha.

Podle zpráv deníku As má ale Mourinho pochybnosti o správnosti svého případného angažmá v Madridu. Tým vedl již v letech 2010 – 2013. Nevycházel tehdy s řadou hráčů, což bylo zřejmě hlavní příčinou jeho předčasného konce. V týmu Los Blancos je stále ještě 7 hráčů, kteří si pamatují Mourinhovu éru.

Florentino Pérez je poháněn myšlenkou, že by Santiago Solari neměl sedět na lavičce v nedělním utkání ve Valladolidu. Jak se ale zdá, Real Madrid v současné chvíli nemá jinou variantu než právě zmíněného Mourinha.

Favoritem č. 1 u Péreze i dalších vrcholných činitelů klubu je totiž Zinedine Zidane. Francouzský trenér by dle zpráv stanice La Sexta byl ochoten se k týmu vrátit. Chce tak ale učinit až během letního přestupového období.

Proč chce Real Madrid okamžitě měnit trenéra? Santiago Solari dle jeho mínění nezvládl klíčovou fázi sezóny. Vedení chce dát týmu impulz, aby zabojoval alespoň o konečné 2. místo, které zaručí účast ve španělském superpoháru, jež se od příští sezóny bude hrát dle nového formátu.

Podle anglického The Telegraph se José Mourinho vrátí do Madridu na 100 %. I anglický tisk ale informuje, že se Portugalec nehrne k týmu uprostřed zpackané sezóny. I on by rád začal budovat nový tým od počátku přípravy na sezónu novou.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!