Achrafův agent: Možná se bude chtít do Realu vrátit už v létě. Budeme to muset přijmout

Čas 30. 01. 2019, 16:33 | Autor Laša | Zdrojmanagingmadrid.com
Achraf
Achraf

Achraf Hakimi zažívá skvělý rok. Snad nikdo nečekal, že se v kádru Borussie tak zazáří. Kvality a talent má, to ano, ale prakticky od počátku se stal hráčem základní sestavy Dortmundu a je jedním z klíčových hráčů týmu, který je na nejlepší cestě za přerušením dlouholeté nadvlády Bayernu Mnichov v Bundeslize. Real Madrid jeho konání bedlivě sleduje. Ohledně Achrafa se vyjádřil pro deník Bild jeho agent.

Ano, zpočátku jsme se dohodli na dvouletém hostování. Pokud ale Achraf bude chtít zpět do Madridu už po sezóně, nebo pokud ho Real bude chtít, musíme to přijmout. Chtěl bych ale říct, že Achraf je velmi vděčný Borussii za to, že mu dala prostor se rozvíjet.“ řekl agent

Achraf je zvyklý hrát primárně na pravém kraji obrany. Jak se zdá, v současné chvíli je pro něj ale tato strana zapovězená. Real Madrid má na pozici pravého beka Daniho Carvajala a Álvara Odriozolu, zřejmě nejvyrovnanější a nejkvalitnější dvojici na světě.

Hakimiho všestrannost ale umožňuje, aby stejně kvalitní výkony jako na pravé straně, podával i na levé. Tato strana je pro Los Blancos v letošní sezóně menším problémem.

Marcelo nepodává ani zdaleka takové výkony, na jaké jsme si u něj zvykli. Média navíc v pravidelných intervalech přinášejí zprávy o jeho nespokojenosti a údajné touze po přesunu do Juventusu.

Jak se zdá, současnou jedničkou Solariho na levém beku je Sergio Reguilón. Také jemu se poměrně dobře daří, na to, že hraje svoji první sezónu v A-týmu.

Achraf má na to, aby se stal hráčem základní sestavy v Realu Madrid. Bude to však už v příští sezóně? Bude si muset vyhodnotit, co pro něj bude nejlepší.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!