Bayern stále pochybuje o Jamesovi. Rozhodneme až na konci sezóny, zní z klubu

Čas 16. 01. 2019, 19:52 | Autor Laša | Zdrojas.com
James
James

James už ví, že příštích šest měsíců bude pod drobnohledem Bayernu. Klub si stále není jistý, zda za něj má na konci sezóny aktivovat výkupní klauzuli.

Sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžić uvedl pro časopis Bild, že „v tuto chvíli neví, zda klub za Jamese položí na stůl 42 milionů euro“, jak zní v dohodě s Realem z léta 2017. Nechává si ale otevřené dveře.

Na adresu Jamese dále uvedl: „Ve druhé polovině sezóny jej budeme pozorovat, a pak teprve učiníme příslušná rozhodnutí.“

Zároveň ale z úst Salihamidžiće zaznělo ujištění, že Jamese neodkoupí jen pro to, aby jej obratem prodali jinému klubu za ještě vyšší sumu. Okolo Jamese totiž krouží týmy jako Juventus, jenž za něj údajně nabízí 80 – 100 milionů euro.

Tohle není styl Bayernu. Pokud se jednou rozhodneme pro nějakého hráče, stane se naší pevnou součástí.“, řekl Salihamidžić.

Každopádně je jasné, že se Jamesova situace od loňského ročníku výrazně proměnila. Ještě na konci minulé sezóny nikdo nepochyboval o tom, že se kolumbijský záložník stane od 1. července 2019 hráčem Bayernu.

Média hovoří o špatném vztahu hráče s trenérem Kovačem. Karl-Heinz Rummeniggem, který v červenci 2018 oznámil, že Bayern zřejmě aktivuje dohodu s Realem, také proměnil svoji rétoriku.

V listopadu například uvedl: „V naší dohodě s Realem Madrid je stanoveno, že se můžeme rozhodnout do 15. června 2019. Teď máte teprve listopad, takže myslím, že hovořit na toto téma, je předčasné.

Real Madrid si podle zpráv přeje, aby se James od července vrátil do jeho týmu. Již v letním přestupovém období po jeho službách toužil Julen Lopetegui, představitelé Bayernu ale tehdy nebyli ochotni vůbec jednat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!