Real vzkazuje Juventusu: Chcete získat Isca? Dejte nám Paula Dybalu

Čas 12. 01. 2019, 13:23 | Autor Laša | Zdrojas.com
Bude Isco součástí velké výměny?
Bude Isco součástí velké výměny?

Iscova situace v týmu Los Blancos není dobrá. Pod Santiagem Solarim se nedostává do sestavy, a to ani teď, když má Real Madrid mnoho zraněných hráčů. Klub tak situaci bude muset řešit. Jednou z možností je, že vyslyší volání italského Juventusu. Jenže bude chtít jako protihodnotu Paula Dybalu.

Real Madrid není jediným klubem, který o Dybalu usiluje. Juventus ale prozatím všem nabídkám předních evropských velkoklubů na něj odolával. Naposledy se o něj neúspěšně pokoušel Bayern Mnichov. Vedení Staré dámy je ale dle italského tisku ochotno uvažovat o nabídce, která bude v minimální výši 100 milionů euro

Podle Tuttosport ale má Florentino Pérez eso v rukávu. Tím má být Isco, po němž pro změnu touží právě Juventus. Zájmu Staré dámy o záložníka Los Blancos chce Pérez využít, aby získal výhodnou pozici při jednání o Dybalovi.

Tuttosport, který mimochodem jako první přišel s tvrzením, že Cristiano Ronaldo má přestoupit do Juventusu, dnes možný transfer Isca a Dybaly otiskl na titulní stránce. „Chcete Isca? Dejte nám Dybalu“, mají údajně představitelé Realu vzkazovat do Turína.

h

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!