Kiko Casilla se brzy zřejmě rozloučí s Realem. O jeho služby mají zájem v anglickém Leedsu

Čas 12. 01. 2019, 10:44 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Kiko Casilla
Kiko Casilla

Kiko Casilla si v této sezóně ještě nepřipsal jediný start za Real Madrid. Na této situaci se zřejmě nebude nic měnit, a proto katalánský brankář uvažuje o odchodu. Jeho služeb by rád využil anglický Leeds United.

Anglický Leeds se snaží oživit slávu z let minulých a pro postup do Premier league dělá vše. Trenér Marcelo Bielsa uvedl, že získat brankáře je v lednu pro jeho tým prioritou, a posilu na tomto postu považuje za klíčovou k udržení vedoucí příčky ve 2. lize a vytouženému návratu mezi anglickou elitu.

Vícero anglických deníků dnes přišlo s tím, že tím brankářem bude Kiko Casilla. Daily Mail dokonce tvrdí, že Leeds dělá vše pro to, aby byl Casilla k dispozici již příští víkend pro zápas proti Stoke City. Real Madrid jeho odchodu nebude bránit.

Casilla má smlouvu s Realem až do 30. června 2020, ale o jeho odchodu prakticky nikdo nepochybuje. Když přišel v roce 2015 z Realu do Espanyolu, měl dělat dvojku Keyloru Navasovi (či Davidu de Geovi, o nějž tehdy Real uvažoval).

Letos se ale situace změnila s příchodem Thibauta Courtoise. K očekávanému přestupu Keylora Navase nedošlo, a tak Kiko klesl až na třetího brankáře Los Blancos.

Pokud tedy dříve chytal alespoň v utkáních Copy a méně důležitých zápasech La Ligy, letos je pouhým náhradníkem v poháru, a to je na brankáře jeho zkušeností i kvalit hodně málo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!