Brahim Díaz se v pondělí stane hráčem Realu Madrid, tvrdí shodně deníky Marca i AS

Čas 04. 01. 2019, 17:43 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Brahim Diaz
Brahim Diaz

Bílý balet v pondělí s největší pravděpodobností uloví svoji první posilu v tomto přestupovém období. Stane se jí Brahim Díaz z Manchesteru City. Hráč by měl s Realem podepsat smlouvu na 6 let. Přestupová částka by se měla pohybovat kolem 15 milionů euro.

Předpokládá se, že by k oficiální prezentaci hráče mělo dojít v pondělí odpoledne či během úterka, až hráč absolvuje všechna lékařská vyšetření. Real Madrid musí za talentovaného hráče položit na stůl 15 milionů euro. Částka se však s různými bonusy může vyšplhat až na 20 milionů euro.

Brahim podepíše s Realem smlouvu do 30. června 2025 a Solarimu by měl být k dispozici okamžitě. Hráč by si měl ročně přijít na 3,5 milionu euro a začne si plnit svůj sen, kterým je hraní v barvách Los Blancos. I kvůli tomu odmítal návrhy Manchesteru na prodloužení smlouvy a zamítl jednání s Juventusem.

Vedení Manchesteru bylo již v létě obeznámeno s tím, že Brahim Díaz nechce se Citizens prodloužit kontrakt. Hráč proto dostával mnohem méně herního prostoru než v loňské sezóně. Nepřemluvily jej ani přímluvy Pepa Guardioly.

Podle deníku Marca by Brahim měl být jedinou zimní posilou Realu Madrid. Exequiel Palacios si totiž přeje zůstat ještě půl roku v River Plate.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!