SPEKULACE: Real Madrid má podle deníku AS zájem o Pabla Sarabiu

Čas 02. 01. 2019, 21:31 | Autor Laša | Zdrojas.com
Pablo Sarabia
Pablo Sarabia

Trh s přestupy je již otevřen. V případě Realu Madrid se ale prozatím objevují pouhé spekulace. Vedle Brahima Díaze se nově objevilo jméno Pabla Sarabii.

Pablo Sarabia má smlouvu v Seville do 30. června 2020 a nová mu stále nebyla nabídnuta. Real Madrid jej zná poměrně dobře – Sarabia působil šest let v mládežnických výběrech a v roce 2009 si dokonce za A-tým Los Blancos zahrál v utkání Copy.

V letošní sezóně Sarabia svými brankami táhne Sevillistas. Napříč všemi soutěžemi jich vstřelil již 15 (včetně gólu, který vstřelil olomoucké Sigmě v předkole Evropské ligy) a na 8 dalších přihrál. Je tak produktivnější než Karim Benzema (11 branek) a Gareth Bale (10 branek).

Sevilla se zatím nerozhoupala, pokud jde o prodloužení smlouvy. S každým dalším týdnem přitom její pozice začíná být těžší.

Sarabia má ve smlouvě výkupní klauzuli pouhých 18 milionů euro. Dostává se do hledáčku trenéra španělské reprezentace Luise Enriqueho a případný přestup do Realu by mohl být dalším krokem vpřed v jeho kariéře.

Podle deníku As se Real na Sarabiu zaměřil ze dvou důvodů. Vedení klubu si uvědomuje, že kariéra Luky Modriće v klubu se chýlí ke konci, a hledá tak spolehlivou náhradu. Druhým důvodem je pak nejistá situace okolo Isca.

Jak již bylo uvedeno výše, Sarabia prošel canterou Realu Madrid a v klubu má dobré přátele, což by mu v rozhodování mohlo pomoci. Jedním z jeho nejlepších přátel je Dani Carvajal. Tráví spolu i dovolené. Ve stejném ročníku jako Sarabia a Carvajal hrál též Nacho.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!