Slovní přestřelka na instagramu. Courtois ve sporu s fanouškem Liverpoolu

Čas 30. 12. 2018, 15:07 | Autor Laša
Thibaut Courtois
Thibaut Courtois

Sociální sítě umožňují fanouškům být tak nějak blíže svým oblíbeným hrdinům, kteří se s nimi na facebooku, twitteru či instagramu podílejí o různé momenty ze svého života. Je to ale také příležitost pro „hejtry“, aby si vcelku anonymně mohli kopnout do hráčů, kteří třeba v minulosti hájili barvy soupeře. Thibaut Courtois si však útok od fanouška Liverpoolu nenechal líbit!

Thibaut využil toho, že se mistrovství světa klubů hrálo ve Spojených arabských emirátech. Měl tak příležitost navštívit zajímavá místa v Abu Zabí. Jedním z nich je i monumentální mešita šejka Saída.

Monumentální mešita, která pojme 41 000 věřících, byla sice otevřena teprve v roce 2007, svojí krásou se ale okamžitě zařadila mezi nejhezčí místa ve městě. Kromě Thibauta si její krásy nenechal ujít ani Sergio Ramos.

Thibaut na svůj instagram přidal před dvěma dny fotografii z mešity s komentářem: „Je to jedno z nejkrásnějších míst, jaké jsem kdy navštívil“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

One of the most beautiful places I visited! 🕌

Příspěvek sdílený Thibaut Courtois (@thibautcourtois),

Nebylo překvapivé, že se Courtois kromě pozitivních odpovědí dočkal i pár negativních. Jednou z takovou byl i komentář jednoho fanouška Liverpoolu, který Thibautovi vzkázal: „Stále nemůžeš udržet čisté konto“ Real Madrid totiž na MS v obou utkáních inkasoval.

Překvapivá byla spíše reakce Courtoise, který suše odpověděl: „Stále nemáte titul z Premier league“ Jak vidno, na léta v Chelsea Thibaut nezapomněl. Využil tak možnosti a alespoň lehce popíchl fanoušky Liverpoolu, neboť on s The Blues titul jednou získal.

Courtois

The Reds totiž od roku 1992, kdy se nejvyšší anglická fotbalová liga hraje dle nového formátu, ještě titul nezískali.

Naposledy se z něj radovali v roce 1990 tehdy ještě ve Football League First Division. Jak se však zdá, letos by čekání Liverpoolu mohlo být u konce. Thibaut tedy využil možná poslední příležitosti.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!