PSG možná bude muset prodat hvězdu. Přijde si Real pro Neymara či Mbappého?

Čas 25. 12. 2018, 12:06 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Neymar a Mbappé
Neymar a Mbappé

Francouzský gigant PSG má podle uniklých informací značné problémy se splněním finančního fair play. Některé zdroje dokonce informují o tom, že pařížský klub bude chtít prodat jednu ze svých dvou největších hvězd. To by mohla být šance pro Real Madrid.

Dost kontroverzní informace se objevily na světě díky Football Leaks. PSG musí údajně získat 170 milionů eur, aby mu nehrozilo vyřazení z Ligy mistrů pro následující sezonu.

Nejsnadnějším řešením, jak peníze sehnat, je jednoznačně prodej jednoho z dvojice Neymar - Mbappé. Brazilec přišel z Barcelony za 222 milionů eur, Mbappé stál 180 milionů eur.

Není tajemstvím, že oba hráče má v hledáčku Real Madrid. Samozřejmě není sám, horlivě se spekuluje také o Barceloně a nemohou chybět ani angličtí giganti, pro které peníze nejsou problém.

Pokud jde o Bílý balet, prezident Florentino Pérez je dlouholetým obdivovatelem Neymara a dodnes má být velmi naštvaný z toho, že si ho před lety nechal Real vyfouknout Barcelonou. Brazilec je navíc přední marketingová tvář, která by v tomto ohledu v pohodě nahradila Cristiana Ronalda.

Proti Neymarovi hovoří logicky jeho barcelonská minulost, ale také pověst simulanta a hráče, který dělá v kabině problémy. Na druhou stranu, to se dalo říct i o Ronaldovi, když přicházel z Manchesteru United...

Mnoho fanoušků by každopádně preferovalo příchod druhého jmenovaného. Kylian Mbappé je totiž teprve čerstvě dvacetiletým fotbalistou a už sbírá jedno ocenění za druhým. Jeho rychlost a variabilitu musí obdivovat všichni trenéři na světě a mít ho v týmu by jistě chtěl i Real.

Tak jako tak, finanční problémy PSG mohou nakonec nahrát několika evropským konkurentům včetně Realu Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (42 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!