Eden Hazard: Real Madrid jsem vždy miloval. Uvidíme na konci této sezóny

Čas 11. 12. 2018, 13:17 | Autor Laša | Zdrojas.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Belgický útočník Eden Hazard zase trochu přiživil spekulace o jeho možném přesunu do Madridu. Vyplynulo to z jeho rozhovoru pro Radio Monte Carlo, který vedl s bývalým francouzským reprezentantem Dugarrym.

Znáte mě. Real Madrid jsem vždy miloval. Ještě před Zidanem. Jak jsem ale již několikrát řekl, tuto sezónu dokončím v Chelsea. Mám zde stále platný kontrakt, který vyprší až na konci příští sezóny. Ale uvidíme, co se stane po konci letošního ročníku.“

Náš nový trenér (Maurizio Sarri – pozn. redakce) přemýšlí o fotbale tak, jak to mám rád, a tak teprve uvidíme. Moje rodina žije v Londýně a mě bude brzy 28 let. Budu muset o všem důkladně přemýšlet. Nerad bych na konci kariéry něčeho litoval. Příští rok mě čeká jedno důležité rozhodnutí.

Eden Hazard má platný kontrakt v Chelsea do konce června 2020. Vedení londýnského klubu se s ním už několik měsíců snaží prodloužit smlouvu, ale Belgičan prozatím odmítá.

Minulý týden rádio Onda Madrid přineslo informaci, že je Eden s Realem dohodnutý na přestupu v létě 2019. Přestupová částka by se měla vyšplhat na 170 milionů euro. Část z této sumy by měl pokrýt Mateo Kovačić, který v Chelsea hostuje, a o něhož mají The Blues zájem i nadále.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!