AS: Do hry o Jamese Rodrígueze chce vstoupit Juventus. Zájem má i o Marca Asensia

Čas 19. 11. 2018, 21:30 | Autor Laša | Zdrojas.com
James a Marco
James a Marco

Koncem minulého týdne zveřejnil deník Kicker informaci, že se vedení Bayernu nechystá aktivovat klauzuli ve smlouvě s Realem, a získat tak trvale Jamese Rodrígueze. Kolumbijec se tak zřejmě stane lákavým zbožím na přestupovém trhu v létě. O jeho služby má zájem Juventus Turín.

La Vecchia Signora má podle zpráv italského tisku zájem na tom, aby obnovila spolupráci Cristiana Ronalda s Jamesem Rodríguezem. Proti je ale Santiago Solari, který už měl také funkcionářům Los Blancos oznámit, aby udělali vše potřebné pro opětovný návrat kolumbijského hračičky.

Deník Corriere dello Sport v pondělí oznámil, že majitel Juventusu Andrea Agnelli chce dotáhnout do konce svůj sen. O Jamese měl zájem již v červenci 2017. Hráč ale tehdy dal přednost spolupráci s Carlem Ancelottim v Bayernu.

V Mnichově podle zdrojů německého tisku doposud nikdo nekontaktoval Jamese ani jeho agenta Jorgeho Mendese, že by klub měl zájem aktivovat opci na přestup po skončení dvouletého hostování. Hovoří se o Jamesově špatném vztahu s trenérem Kovaćem či jeho touze po návratu do Realu.

To v Madridu by měl mít hráč dveře otevřené. Jeho příznivcem není jen Solari, ale též Florentino Pérez.

James se momentálně zotavuje ze svalového zranění. Podle zpráv deníku AS se léčí v Madridu v péči fyzioterapeuta Joaquína Juana, který se v minulosti staral i o Cristiana Ronalda. James byl též viděn v Madridu na večeři.

Stará dáma nemá zájem jen o Jamese. Jiný italský deník Tuttosport pro změnu v dnešním vydání uvedl, že Juventus touží po jednom z dvojice Marco Asensio – Kylian Mbappé.

Takové přestupy mají Juventusu pomoci k tomu, aby uspěl v Lize mistrů.

V případě Asensia se nejspíše rozhodne na konci této sezóny. V Realu Madrid prozatím nenaplňuje očekávání, která do něj byla na začátku sezóny vkládána. Marco není pevným článkem základní sestavy, a některým lidem z vedení klubu s ním začíná docházet trpělivost.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!