MARCA: Real chystá přestupovou operaci, chce stopera světové extratřídy

Čas 13. 10. 2018, 15:02 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Marquinhos v dresu Brazílie
Marquinhos v dresu Brazílie

Letní přestupové období je už několik týdnů pryč a do ledna ještě daleko, přesto se kolem Realu Madrid nadále objeví spekulace. Tu poslední přinesl deník Marca.

Podle madridského deníku si Real Madrid určil jako jeden z důležitých cílů nadcházejících přestupových období příchod kvalitního středního obránce. Marca tvrdí, že Bílý balet chce "world class" stopera.

Kdo by jím mohl být? Jedno z jmen, které se ve spojení s Realem skloňuje, je Marquinhos. Brazilský obránce či defenzivní záložník patří ale mezi důležité hráče PSG a vyšel by pořádně draho.

Real se tak nevzdává naděje najít nového Sergia Ramose (27 milionů eur) a ještě ideálněji Raphaëla Varana (10 milionů eur). Jenže trh se hodně změnil a top stoperů není zdaleka přebytek.

Hodně se mluvilo rovněž o stoperovi konkurenčního Atlétika José Gimenezovi, ale tento přestup se nezdá příliš pravděpodobný. Uruguayec zůstal svému týmu věrný.

Proč vlastně Real touží po novém středním obránci? Sergio Ramosovi je totiž přece jen už 32 let a Jesus Vallejo zatím očekávání zdaleka nenaplnil, hodně vinou častých zranění.

Na druhou stranu, Real momentálně potřebuje posílit především ofenzivu. Nejvíce se mluví o Edenu Hazardovi, jehož příchod je ale nejspíš reálný až v létě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!