Již brzy se vrátím k trénování, oznámil Zinedine Zidane pro TVE. Kam by mohl zamířit?

Čas 10. 09. 2018, 11:40 | Autor Laša | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Legenda Realu Madrid Zinedine Zidane se zřejmě cítí již dost odpočatý, a v rozhovoru pro španělskou televizi TVE oznámil, že se brzy opět ujme některého týmu. Média okamžitě začala spekulovat kterého. A nejvíce se židle momentálně třese pod jiným bývalým koučem Los Blancos.

Není pochyb o tom, že se již brzy vrátím k trénování, protože je to něco, co mě velmi baví.“ uvedl úspěšný francouzský kouč pro TVE.

Zinedine Zidane na začátku letošního léta překvapivě oznámil ukončení svého působení na lavičce Realu Madrid poté, co tým dovedl ke třem vítězstvím v Lize mistrů za sebou. Hlavními důvody byla ztráta motivace a touha po odpočinku.

A k jakému klubu by jeho kroky mohly vést? V bulváru se nejvíce řeší možnost, že by nahradil Josého Mourinha u kormidla Manchesteru United. Tuto zprávu přinesl anglický Mirror.

Rudí ďáblové za sebou nemají příliš povedený start do nového ročníku a v Premier league v úvodních čtyřech zápasech již dvakrát prohráli. The Special One je pod velkou palbou kritiky místního tisku, on sám se navíc pustil do kritiky vedení klubu, že mu nebylo schopno přivést požadované posily.

Dnešní Mirror již přinesl i seznam údajných posil, které by mohly do Manchesteru zamířit se Zidanem. Objevuje se na něm Toni Kroos, Edinson Cavani či Thiago Alcantara.

V seznamu je i jméno Jamese Rodrígueze, což ovšem celé spekulaci příliš na hodnověrnosti nepřidá. Jak známo, Zizou nebyl schopen kreativního Kolumbijce zařadit do základní sestavy, a James nakonec loňské léto Madrid opustil, když zamířil na hostování do Bayernu Mnichov.

Jejich vztah nebyl zřejmě ideální, a tak není pravděpodobné, že by se James zrovna hrnul do další spolupráce se Zidanem.

Jistým problémem by mohla být i Zidanova neznalost anglického jazyka.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!