Thiago Alcántara souhlasí s přestupem do Realu Madrid, tvrdí Onda Cero

Čas 11. 08. 2018, 14:15 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com, sport-english.com, mundodeportivo.com
Thiago Alcantara
Thiago Alcantara

Ve čtvrtek zamířil na roční hostování do Chelsea Mateo Kovačiće a pár hodin na to by měl mít Real Madrid vyhlédnutou náhradu. Podle rozhlasové stanice Onda Cero je cílem Julena Lopeteguiho Thiago Alcántara.

Dle informací španělského rádia Onda Cero dosáhl Real Madrid dohody s hráčem Bayernu Mnichov Thiagem Alcántarou. O záložníka španělské reprezentace a odchovance Barcelony má zájem přímo Julen Lopetegui.

První spekulace o případném přestupu Thiaga se objevily již v půli června, kdy Mateo Kovačić poprvé nahlas vyjádřil úmysl klub opustit. Načas však utichly, protože Real Madrid odmítal o chorvatského záložníka přijít.

V čtvrtek ale Mateo zamířil na roční hostování do anglické Chelsea, a v jeho mezeru v záložní řadě Los Blancos by podle Onda Cero měl zaplnit právě Alcántara.

Podle dosavadních zpráv by Real Madrid měl za záložníka být ochoten zaplatit částku v rozmezí 40 až 50 milionů euro.

Bayern Mnichov, Thiagův momentální zaměstnavatel, již letos v létě dvakrát zamítl snahu Bílého baletu o přetažení hráčů. Ohledně Lewandowského a Jamese nebyli zástupci německého mistra vůbec ochotni jednat.

To ale neplatí v případě Thiaga, který dle tvrzení Onda Cero nezapadá do plánů nového trenéra Bayernu Kovače.

Naopak Julen Lopetegui je Alcántarův velký fanoušek a dával mu velký prostor již ve španělské reprezentaci, jejíž hru postavil na silné záloze s Iscem a Thiagem.

A právě nový trenér Los Blancos je tím hlavním důvodem, proč by odchovanec Barcelony měl mít zájem do Madridu zamířit. Usilovali o něj totiž i Blaugranas. Jak se ale podle posledních zpráv zdá, přednost dostane Real.

Zprávu Onda Cero převzaly i deníky Marca, As, katalánský Sport či anglický The Sun. Na stranu druhou, jiný katalánský sportovní deník Mundo Deportivo krátce po zveřejnění informací rádia přišel s opačným tvrzením.

Dle zdrojů MD by měl Thiago Alcántara zůstat v Bayernu Mnichov, neboť byl od trenéra ujištěn, že dostane v následující sezóně dostatek prostoru.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!