MARCA: Lopetegui se rozhodl: Chci koupit útočníka!

Čas 29. 07. 2018, 21:45 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Kapitán Interu Mauro Icardi
Kapitán Interu Mauro Icardi

Fanoušci netrpělivě čekají, aktivita Realu Madrid na přestupovém poli jim nedělá příliš radost... Podle deníku Marca by je ale klub jejich srdce ještě měl potěšit. Trenér Julen Lopetegui totiž chce útočníka.

Spekulací je hodně, posila do ofenzivy Realu ale zatím v tomto přestupovém období nepřišla. Pokud samozřejmě nepočítáme Viniciuse, jehož příchod byl ovšem znám už delší dobu.

Naopak létá internetem jedna zpráva za druhou o hráčích, kteří do Realu nepřestoupí. Naposledy to byl případ Edena Hazarda, u nějž údajně Real odradila opravdu vysoká přestupová částka.

Trenér Julen Lopetegui navíc hodlá dát značnou důvěru ve schopnosti ofenzivních záložníků Isca a Marca Asensia. Rovněž je spokojený s prací Karima Benzemy a Garetha Balea.

Podle deníku Marca ale po důkladné analýze týmu oznámil Florentinu Pérezovi, že chce přivést za každou střelu hrotového útočníka. A ne ledajakého, mělo by jít o elitního střelce.

Kdo by jím mohl být? Nabízí se Mauro Icardi, který má ve smlouvě klauzuli ve výši 110 milionů eur. Dalším jménem, které se často skloňuje, je Édinson Cavani. V neposlední řadě se nesmí zapomínat ani na Róberta Lewandowskiho, jenž do Realu údajně hodně chce. Bílý balet ale preferuje v první řadě jiné hráče.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (80 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!