Neymar ani Mbappé... Real se údajně začal zajímat o Cavaniho, třetí z hvězd PSG

Čas 25. 07. 2018, 09:29 | Autor podvinho
Édinson Cavani
Édinson Cavani

Spekulace o příchodu Neymara i Mbappého Real Madrid na svém webu popřel a oba hráči již potvrdili, že zůstávají v PSG. Bílý balet se ovšem podle posledních informací nevzdává a zaměřil se na další hvězdu z tria pařížského klubu - Édinsona Cavaniho.

Není tajemstvím, že Real hledá posilu do ofenzivy. Spekulace jedou naplno, padají jména jako Eden Hazard, Mauro Icardi a další. Mnoho jich také již padlo, včetně zmiňovaných Neymara s Mbappém.

Některé zdroje teď přinesly nové jméno. Real se údajně začal zajímat o útočníka PSG Édinsona Cavaniho. Jedenatřicetiletý Uruguayec je v Paříži po příchodu Neymara a Mbappého až třetí v pořadí.

Ačkoliv se to může zdát paradoxní, jelikož byl právě Cavani nejlepším střelcem PSG v minulé sezoně, vzhledem k věku a částkám, které klub utratil za jeho kolegy z útoku, by se právě jeho mohl francouzský tým vzdát nejsnadněji. A dokonce by ani nemusel nutně shánět náhradu.

Výzva jménem Real Madrid by mohla Cavaniho hodně lákat. Zvlášť v tuto chvíli, kdy madridský klub útočníka skutečně potřebuje. Z pohledu Realu je ale otázkou, zda se vydávat cestou jedenatřicetiletého forvarda. Nikdo každopádně nemůže popřít, že jde o úžasného střelce.

Pokud by Real opravdu měl o Cavaniho zájem, všemu by mohly pomoci výborné vztahy mezi kluby. Podle serveru Transfermarkt má momentálně Uruguayec hodnotu 60 milionů eur.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (74 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!