SPEKULACE: Snaží se Barcelona komplikovat jednání o Hazardovi? Chelsea nabízí hráče + doplatek

Čas 20. 07. 2018, 22:15 | Autor Laša | Zdrojondacero.es
Eden Hazard
Eden Hazard

Eden Hazard má nakročeno k tomu, aby se stal největší letní posilou Realu Madrid. Do boje o belgickou hvězdu se ale podle některých zdrojů snaží vstoupit i Barcelona.

Podle rádia Onda Cero jsou Blaugranas připraveni Chelsea nabídnout Dembélého a finanční kompenzaci. Kataláncům nevyšla jejich snaha o získání Antoine Griezmanna, a proto svoji pozornost namířili právě na Hazarda.

Ke kontaktům mezi Chelsea a Barcou mělo dojít poté, co média informovala o údajném požadavku londýnského klubu, že za Edena bude požadovat 225 milionů euro.

Ousmane Dembélé přestoupil do Barcelony loňské léto z Dortmundu za 115 milionů euro. Premiérová sezóna se ale nevyvedla dle jeho představ.

Vinou zranění nastoupil pouze do 17 ligových zápasů, a vstřelil tři branky. Podle serveru transfermarkt tak jeho současná cena klesla asi o 35 milionů euro.

Dembélé by se měl stát součástí balíčku, který chce Barcelona nabídnout tak, aby splnila finanční požadavky Chelsea.

Za celou snahou Katalánců je ale možné spatřovat i umělé navyšování ceny, a komplikování jednání mezi Bílým baletem a Blues.

Zájem jiného klubu o Hazarda totiž při jednáních s Realem totiž posiluje pozici Chelsea, která tak může zástupce madridského klubu tlačit k co nejvyšší částce.

Za Edena Hazarda je Real Madrid údajně ochoten položit na stůl 150 – 170 milionů euro.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (42 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!