DAILY MAIL: Real zvýší nabídku pro Chelsea za Edena Hazarda. Reaguje tak na zájem Barcelony?

Čas 13. 07. 2018, 18:00 | Autor Laša | Zdrojdailymail.co.uk, football-espana.net
Eden Hazard
Eden Hazard

Vedle Neymara nezůstává pozadu ani Eden Hazard. Alespoň v očích médií. Britský Daily Mail přinesl informaci, že Real Madrid chce za Chelsea dát ještě více, než původně avizovaná částka 100 milionů liber.

Real Madrid potřebuje co nejdříve zalepit díru po Cristianovi Ronaldovi. Aby byla Chelsea svolnější k jednání, rozhodli se představitelé klubu navýšit nabídku za Edena Hazarda.

Původně se hovořilo o tom, že by belgický útočník mohl do Madridu odejít za 100 milionů liber. Nyní ale chce Real celou operaci urychlit, aby byl Hazard co nejdříve k dispozici Lopeteguimu.

V týdnu Eden Hazard, navzdory tomu, že se soustředí na závěr mistrovství světa, hovořil i na téma přestupu do Realu Madrid a jeho odpověď byla neurčitá:

Že jsem přestal snít o přestupu do Realu Madrid, když už jej nevede Zinedine Zidane? To není pravda. Dres Realu Madrid je výjimečný. V něm máte ke svým snům o něco blíže. Ale mám rád i modrou barvu.

Chelsea dnes potvrdila, že u týmu skončil trenér Conte. Nahradit by jej měl Maurizio Sarri, který ukončil své angažmá u Neapole.

Jaký vliv bude mít trenérská rošáda na Hazardovo rozhodnutí, není prozatím jasné. Už dříve se nechal slyšet, že chce být v týmu, který bude mít jasně stanovený cíl.

Hazard v Chelsea ale stále neprodloužil smlouvu, byť mu Blues chtěli navýšit plat, a odradit jej od případného přestupu. Ta stávající mu končí 30. června 2020.

Informace o tom, že Real navýšil nabídku za jeho přestup se objevila den poté, co katalánský deník Diario Sport oznámil, že do hry o jeho služby chce vstoupit Barcelona, která se v polovině června musela smířit s tím, že její prvotní cíl Antoine Griezmann přestup na Camp Nou odmítl.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (82 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!