Florentino Pérez blokuje přestup CR7. Pokud chce jít, musí to oznámit sám, požaduje prezident

Čas 08. 07. 2018, 11:30 | Autor Laša | Zdrojas.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Očekávaný přestup Cristiana Ronalda do Juventusu v tuto chvíli brzdí jedna překážka. A nejde o finance. Real Madrid je ochoten slevit na desetinu z výstupní klauzule, ve výši 1 miliardy euro, a umožnit tak hráči, aby změnil působiště.

Přestup léta v tuto chvíli blokuje Florentino Pérez, který nechce vejít do dějin jako prezident, který byl důvodem odchodu Cristiana Ronalda. Zástupci Realu Madrid proto po Ronaldovi požadují, aby veřejně vystoupil, a uvedl, že odchází z osobních důvodů.

Bílý balet od něj rovněž očekává, že se Ronaldo rozloučí s úctou a poděkováním klubu, který mu po tolik let umožňoval, být na vrcholu. Podle deníku As ale právě toto Cristiano udělat nechce.

Jde o stejný požadavek, který v létě 2014 udělal i Xabi Alonso, který se za 9 milionů euro přesunul do Bayernu Mnichov navzdory tomu, že pár měsíců předtím s Realem prodloužil smlouvu o 2 roky.

Xabi tehdy po boku Emilia Butragueňa uvedl: „Real nechtěl, abych odešel, ale nakonec přijal moji žádost o změnu. Není to něco, s čím by souhlasili, ale mají pro mé důvody pochopení, za což jim děkuji.“

Italský deník La Stampa přišel s tvrzením, že Florentino Pérez couvl ze 100 milionové částky, a požaduje sumu o minimálně 50 milionů vyšší. Ronaldo totiž, navzdory tomu, že mu je již 33 let, stále drží krok s jinými hráči, kteří v posledním roce přestoupili za větší obnos peněž – Neymar, Mbappé, Coutinho nebo Dembélé.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (68 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!