Real přijal nabídku za Cristiana Ronalda, tvrdí La Sexta. Stále se jedná, uvádí deník As

Čas 03. 07. 2018, 20:15 | Autor Laša | Zdrojmarca.com, as.com, lasexta.com
Cristiano Ronaldo a jeho nůžky proti Juventusu
Cristiano Ronaldo a jeho nůžky proti Juventusu

Mediální zvěsti o tom, že Cristiano Ronaldo jedná s Juventusem Turín, nabírají na síle. Podle španělské televize La Sexta již Real Madrid měl s transferem souhlasit.

V pořadu Jugones zazněla „exkluzivní informace“ o tom, že Real Madrid souhlasil s nabídkou Juventusu Turín na Cristiana Ronalda ve výši 100 milionů euro.

To by znamenalo, že by ho Real pustil za částku, která je desetkrát nižší, než jakou je výkupní klauzule. Podle deníku Marca totiž má Ronaldo s klubem další písemnou dohodu, která mu umožňuje vyjednávat s jiným týmem za přijatelnou sumu pro Real.

Informaci přinesl moderátor pořadu Jugones španělské televize La Sexta Josep Pedredol. Deník As si informaci nechal ověřit u svých zdrojů, a podle nich jednání skutečně probíhají. Nic však není ještě definitivní. Podle redaktorů As se nabídka Juve bude v následujících dnech zvyšovat.

Pedredol tvrdí, že Real Madrid nabídl Ronaldovi stejnou roční gáži, s jakou vyrukoval Juventus, tedy 30 milionů euro ročně. U CR7 ale momentálně spíše převažuje touha po novém prostředí. Cristiano chce najít novou motivaci do další fáze své kariéry.

Představitelé Bílého baletu v čele s Florentino Péreze to podle Pedredola respektují, s ohledem na vše, co Cristiano pro Real v posledních letech udělal. Proto v Madridu neuvažují o tom, že by trvali na obří výkupní klauzuli.

Zatím ale žádná ze tří stran, tedy Real, Juventus nebo Ronaldo, k celé kauze nevydala žádné oficiální vyjádření. V následujících dnech se každopádně máme na co těšit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!