Schyluje se k přetahované o Garetha Balea? O velšského rychlíka mají zájem tři evropské velkokluby

Čas 30. 05. 2018, 09:15 | Autor Laša | Zdrojas.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Manažeři Realu Madrid v létě nebudou jen v pozici nakupujících, nýbrž se budou muset vžít i do role prodejců. Kolem letošních vítězů Ligy mistrů již jako hladové šelmy obcházejí lovci z předních evropských velkoklubů, kteří se snaží posílit své týmy pro nadcházející sezónu. Jedním z největších lákadel, které v Realu momentálně jsou, je Gareth Bale. Kdo konkrétně má o jeho služby zájem?

Manchester United

V pondělí oznamovaly titulní strany předních britských deníků zájem Red Devils o Baleovy služby. Manchester patří k dlouhodobým zájemcům o Velšanovy služby, a je údajně připraven položit na stůl částku 140 milionů euro. Hráčovi nabízejí třikrát vyšší plat, než na který si nyní přijde v Realu. V případě přesunu na Old Trafford by si přišel na 30 milionů euro ročně

Tottenham Hotspur

V úvahu též připadá návrat Velšana do Severního Londýna. Bale by si ale v tomto případě platově pohoršil. Roční příjem by zůstal na současných 11 milionech euro ročně, přišel by ale o příjem z komerčních akcí, které jsou spjaty s Realem, a jež jsou v řádu několika dalších milionů. Nicméně vedení Tottenhamu je přesvědčeno, že Balea by mohlo zlákat na známé prostředí a garanci více odehraných zápasů, než měl v loňské sezóně v Madridu. Otázkou ovšem je, zda by Spurs mohli konkurovat nabídce Manchesteru…

Bayern Mnichov

Již v dubnu deník As informoval o tom, že německý mistr má o Garetha zájem. Hráč samotný kontroval prohlášením, že by byla čest, kdyby byl spojen s velkoklubem, jakým je Bayern. Mnichovský celek je údajně zajít hodně daleko, a udělat hodně pro to, aby Balea získal. I u Bayernu ale není jisté, zda by byl ochoten akceptovat finanční požadavky Realu Madrid. Na druhou stranu, Toni Kroos a James Rodríguez ukazují, že mezi oběma velkokluby panují dobré vztahy a výměny mezi nimi jsou možné.

Opustí Gareth Bale po pěti letech Madrid? Pokud ano, odejde jako vítěz, protože jeho výkon ve finále výrazně pomohl Bílému baletu k zisku Decimotercery. Nebo naopak jeho výkon proti Liverpoolu přesvědčil Péreze a Zidana, aby jej v týmu ponechali i pro příští sezónu?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!